113Y100319C Board Assembly SND27A
Uncategorized
0.00
Request Price
Description
BRAND: Fujifilm
MODEL: Mammography amulet
PN: 113Y100319C
ITEM: Board Assembly SND27A
CONDITION: USED WORKING TESTED with warranty 90 days
Related products
Uncategorized
Control Room 18″ LCD Color Monitor 9919 320 50717
Screw, SEMS, Spring, Pan, TORX, 10-32, 1/2, SZC 12-225160-08
Linear Probe LA3-16AD
0.00
PHILIPS
Philips FD20 biplane
Spring, Compression, 18.3 x 25.4 x 1.5 mm diameter 453567450781
PCB IMP-2B FB200991
GE
GE VCT lightspeed 64 slice
MICROSWITCH, 100 MA, 250 V 8693454